معرفی و دانلود یک کتاب خوب گرامر

در این مطلب قصد داریم یک کتاب خوب گرامر به شما معرفی کنم که می توان از آن به عنوان یک مرجع استفاده کرد. به عبارتی دیگر این کتاب مثل کتاب های ترمیک نیست که درس به درس است و بعد از پایان هر درس تمریناتی را باید انجام داد. کتاب موردنظر کتابی تحت عنوان Pratical English Usage است که یکی از بهترین کتاب های مرجعه دنیا است.

کتاب practical English Usage شامل 31 بخش است و باید در نظر داشته باشید که بخش اول این کتاب که مربوط به مباحث صرفا گرامری است شامل بخش های 1 تا 28 است و بخش دوم که مربوط به واژگان است شامل بخش هیا 29 تا 31 می شود. علاوه بر این شما می توانید از ایندکس انتهای کتاب هم استفاده کنید که در آن هر کلمه و یا ساختاری که در این کتاب تدریس شده است می توانید با ذکر شماره صفحه آن را پیدا کنید؛ این یکی از ویژگی های بسیار خوب این کتاب گرامر است.

در این کتاب شما متوجه خواهید شد که مباحث با جزئیات کامل توضیح داده شده اند و مثال های خوبی هم برای درک بهتر زبان آموزان نوشته شدند. به عبارتی دیگر اینطور نیست که مثلا در خصوص یک ساختار گرامری فقط یک یا دو مورد از کاربردها توضیح داده شده باشند، بلکه همه کاربردهای یک ساختار توضیح داده می شوند. علاوه بر این مورد، حتی در خیلی از توضیحات کاربردهای یک ساختار و یا کلمه در انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی با هم مقایسه شدند.

استفاده از این کتاب به عنوان مرجعی برای پیدا کردن پاسخ سوالات زبان آموز قویا پیشنهاد می شود.

این کتاب را می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید:

دانلود رایگان کتاب Practical English Usage

 

فایل کتاب دارای گذرواژه نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *